قوری های همراه

.

قهوه مخلوط

کافین بیشتر مخلوطی از دانه های عربیکا و روبوستا این قهوه حاصل مخلوطی از دانه های باکیفیت روبوستا (%۲۰) و عربیکا (%۸۰) می باشد که علاوه بر همراه داشتن عطر طعم فوق العاده، تلخی و کافیین بیشتر در هر فنجان را از مشخصه های این محصول می سازد.

.

قهوه ویژه

100% دانه های عربیکا دانه های آسیاب شده این قهوه، تک خاستگاه و از بهترین مزارع کاستاریکا می باشد که پس از بو دادن و آسیاب شدن درون فیلترهای پارچه ای-ابریشمی پاکت ها قرار داده شده اند تا عطر و طعم آن ها کاملا حفظ شود. درجه برشتگی این دانه ها متوسط تا تیره می باشد و درجه آسیاب مناسب آن، بهترین طعم از یک قهوه فیلتری نسل سوم بهمراه خواهد داشت.

.

چای میوه ای

حاوی تکه های میوه های خشک شده انبه، آناناس، پاپایا، کشمش، سیب و پوست پرتقال، چای ترش و رزهیپ (میوه گل نسترن). سرشار از انواع ویتامین و آرامش بخش.

.

چای سیاه (هل و دارچین)

برگ مرغوب و درجه یک چای موجود در فیلتر این پاکت سبب می شود چای های نامرغوب و شیمیایی کیسه ای برای همیشه فراموش کنید. در دو طعم متفاوت و حاوی تکه های هل یا دارچین.

.

چای سبز با طعم یاسمین

چای سبز حاوی گلبرگ های یاسمین، تهیه شده از بهترین مواد اولیه خارجی خواص: رفع استرس و خستگی، حاوی آنتی اکسیدان که موجب کاهش وزن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.